KOMPOSTOWNIK MODUŁOWY CZARNY PROSPERPLAST

334,99 zł
Brutto

KOMPOSTOWNIK MODUŁOWY CZARNY PROSPERPLAST 1600l

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy. Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy.
  • Ubezpieczone wysyłki kurierskie. Ubezpieczone wysyłki kurierskie.
  • Łatwe i bezproblemowe zwroty. Łatwe i bezproblemowe zwroty.

Kompostowanie to najlepszy sposób, żeby uzyskać własny materiał do użyźniania gleby, a przy tym zagospodarować odpady, które powstają w naszej kuchni czy ogrodzie. Do 80% odpadów domowych można przekształcić. Jeśli trafią one do kompostownika, będziemy mogli stworzyć wysokiej jakości nawóz. Kompost jest źródłem naturalnego, darmowego nawozu, który możemy wykorzystać do użyźnienia gleby w ogrodzie czy w doniczkach. Warstwa kompostu chroni rośliny i mikroorganizmy glebowe przed wahaniami temperatury, hamuje wzrost chwastów. Wprowadzając go do gleby w ogrodzie, uzyskujesz lepszą glebę.

Kompostownik w kolorze czarnym składa się z 4 modułów o łącznej objętości 1600 l. Posiada wszystkie główne zalety tradycyjnego kompostownika i jest bardzo wydajny. Jest to praktyczne i ekologiczne rozwiązanie do dużych ogrodów. Duża liczba otworów umożliwia dopływ powietrza i szybszy rozkład odpadów domowych, pomagając w ten sposób chronić środowisko i przywracać surowce do naturalnego cyklu. Zamknięta struktura narzędzia chroni przed dostaniem się zwierząt.

Główną zaletą kompostownika jest prosty montaż i trwała konstrukcja z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje długą żywotność. Jego użytkowanie jest bezproblemowe.

Pojemność: 1600 l Wymiary: 2610 x 719 mm x 826

IKSM1600C-S411
7 Przedmioty
2018-01-13
Nowy produkt