.

Oferty specjalne

Kategorie

.

STOJAK DO SEGREGACJI ŚMIECI 3 STANOWISKA

(0 Opinie)

STOJAK DO SEGREGACJI ŚMIECI 3 STANOWISKA

64,26 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Stojak firmy GardenGuru to tania forma segregacji odpadów, która jest ważnym elementem troski o środowisko naturalne. Umieszczony przed domem, w ogrodzie, pod wiatą śmietnikową lub w garażu sprawi że zapanuje porządek, śmieci trafią do odpowiedniego worka a świat stanie się bardziej eko.

Stojak posiada wyraźne oznaczenia rodzaju odpadów w postaci kolorowych klap, dzięki którym łatwo jest rozróżnić przeznaczenie danego worka. Stojak jest przeznaczony do selektywnej zbiórki trzech głównych typów odpadów zgodnie z zasadami przyjętymi w UE:

-plastik (żółta klapa),

-szkło (zielona klapa),

-papier (niebieska klapa).

Stojak wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ocynkowanej stali. Plastikowe wieka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a kolor pozostaje żywy przez lata. Stalowe ocynkowane rurki stanowią solidny stelaż i są zabezpieczone przed korozją. Na końcu stalowych nóżek zostały umieszczone plastikowe stópki, które chronią podłoże przed zarysowaniem. Między klapą a konstrukcją plastikową znajduję się dodatkowa plastikowa ramka. Służy ona do przytrzymywania krawędzi worka. Dzięki temu worek nie wyślizguje się za każdym razem kiedy otwierane są klapy.

Stojak nie zajmuje za dużo miejsca i można go z łatwością złożyć i schować, kiedy nie jest używany. Jego wymiary to: 79 cm wysokości, 95 cm szerokości, 38 cm głębokości.Stojak posiada trzy stanowiska i najlepiej pasują do niego standardowe worki na śmieci 120l.

Stojak marki GardenGuru.

STO3
1818 Przedmioty
2019-03-26

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty powiązane