.

Oferty specjalne

Kategorie

.

STOJAK DO SEGREGACJI+ZESTAW WORKÓW 3x120l/10sz

(0 Opinie)

STOJAK DO SEGREGACJI + zestaw worków 3x120 l/10 sz

84,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

SEGREGACJA ODPADÓW JEST WAŻNA

Segregacja odpadów jest ważnym elementem naszego życia. Sprawia, że znacznie łatwiej jest zadbać o środowisko naturalne, głównie dzięki recyclingowi. Aby segregacja śmieci miała jednak sens, konieczne jest wrzucanie śmieci do worków o odpowiednim kolorze.

Stojak firmy GardenGuru wraz z zestawem trzech worków w kolorach klap tworzy tanią i kompleksową formę segregacji odpadów. Dzięki naszemu zestawowi zapanuje porządek, śmieci trafią do odpowiedniego worka a świat stanie się bardziej eko.

WYRAŹNE OZNACZENIA RODZAJÓW ODPADÓW

Stojak posiada wyraźne oznaczenia rodzaju odpadów w postaci kolorowych klap, a dzięki dołączonym w ich kolorze workom łatwo jest rozróżnić miejsce segregacji konkretnych odpadów. Stojak wraz z workami jest przeznaczony do selektywnej zbiórki trzech głównych typów odpadów zgodnie z zasadami przyjętymi w UE:

  • plastik (żółta klapa i worek)
  • szkło (zielona klapa i worek)
  • papier (niebieska klapa i worek)

SOLIDNA KONSTRUKCJA i WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Stojak wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ocynkowanej stali. Plastikowe wieka są odporne na działanie warunków atmosferycznych, a kolor pozostaje żywy przez lata. Stalowe ocynkowane rurki stanowią solidny stelaż i są zabezpieczone przed korozją. Na końcu stalowych nóżek zostały umieszczone plastikowe stópki, które chronią podłoże przed zarysowaniem. Między klapą a konstrukcją plastikową znajduję się dodatkowa plastikowa ramka. Służy ona do przytrzymywania krawędzi worka. Dzięki temu worek nie wyślizguje się za każdym razem kiedy otwierana jest klapa.

Oferowane w zestawie worki na śmieci (3 rolki) są mocne, odporne na pękania i przetarcia, dzięki zastosowaniu w produkcji grubej folii LDPE. Tworzywo to zapewnia opakowaniom foliowym wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu ich elastyczności oraz odporności na uszkodzenia.

PARAMETRY

  • Wymiary stojaka : 79 cm wysokości, 95 cm szerokości, 38 cm głębokości
  • Stojak posiada trzy stanowiska z klapami w kolorze niebieskim, żółtym i zielonym
  • Każda rolka zawiera 10 sztuk worków na śmieci w trzech kolorach: zielonym, żółtym i niebieskim z perforacją dla łatwego oderwania worka do użycia, bez opcji zamknięcia, z solidnym zgrzewem dolnym
  • Worki wykonane są z folii LDPE 22 mikrony.
  • Pojemność worka 120 l
  • Kolory worków: zielony, żółty i niebieski
STO3+WF3X120L
1811 Przedmioty
2019-05-31

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty powiązane