.

Oferty specjalne

Kategorie

.

ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ODPADÓW 3x50L+WORKI

ZESTAW KOSZY DO SEGREGACJI ODPADÓW 3x50L+WORKI

99,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Segregacja śmieci jest koniecznością, a teraz także obowiązkiem. Dzięki segregacji odpadów każdy z nas może przysłużyć się planecie, a także własnemu budżetowi. Składowanie śmieci na dłuższą metę jest przecież bardziej kosztowne od przetwarzania ich. Aby segregacja śmieci miała sens, konieczne jest wrzucanie śmieci do koszy i worków o odpowiednim kolorze.

Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa co zapewnia długoletnią żywotność i piękny wygląd naszemu produktowi. Zestaw koszy z klapami w kolorze zielonym, żółtym i niebieskim przeznaczony jest do gromadzenia odpadów szklanych, papierowych i z tworzyw sztucznych oraz z aluminium zgodnie z zasadami segregacji w gospodarstwach domowych, zakładach pracy i instytucjach (szkoły, szpitale, przychodnie).

Wymiary kosza:

  • wysokość: 55 cm
  • szerokość: góra 35 cm dól 25 cm
  • Pojemność zestawu: 3x50 l.

Do zestawu koszy dołączamy zestaw trzech worków do segregacji odpadów w rolkach w kolorach pasujących do kolorów koszy. Oferowane worki na śmieci są mocne, odporne na pęknięcia i przetarcia, dzięki zastosowaniu w produkcji grubej folii LDPE. Tworzywo to zapewnia opakowaniom foliowym wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu ich elastyczności oraz odporności na uszkodzenia.

AG4432X3+WF3X120L
246 Przedmioty
2019-08-09

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane