.

Oferty specjalne

.

NASIONA NA KIEŁKI ZESTAW XXL AŻ 450G! BIO

Zestaw nasion na kiełki Fitfresh to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają kiełki i nie wyobrażają sobie bez nich dnia. Duże opakowania pozwolą cieszyć się doskonałym smakiem przez dłuższy czas.

27,99 zł Oszczędzasz 30%
39,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Zestaw nasion na kiełki Fitfresh to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają kiełki i nie wyobrażają sobie bez nich dnia. Duże opakowania pozwolą cieszyć się doskonałym smakiem przez dłuższy czas. Oferowany przez nas zestaw to zbiór wielu witamin, które można przemycać do sałatek, surówek oraz różnorodnych potraw.

Zestaw składa się z:

✔️BIO Nasiona na kiełki Brokuł Calabrese 100g

✔️BIO Nasiona na kiełki Burak ćwikłowy czerwony 100 g

✔️BIO Nasiona na kiełki Groch 250 g

✅ Kiełki brokułu - jest doskonałym źródłem sulfofranu, który ma działanie przeciwnowotworowe. Calabrese to odmiana uprawiana we Włoszech charakteryzująca się łagodniejszym smakiem w porównaniu z innymi gatunkami.

✅ Kiełki buraka - oprócz swoich licznych walorów odżywczych, mają jeszcze jedną zaletę – są bardzo dekoracyjne. Mogą świetnie urozmaicić i udekorować przygotowane przez Ciebie potrawy.

✅ Kiełki grochu - zawierają liczne witaminy z A, B i E, oraz duże ilości siarki, fosforu, manganu i kwasu foliowego. Kiełki grochu korzystnie działają na odkwaszanie organizmu i wzmacniają jego odporność.

❤️Chętnie pomożemy Ci zadbać o zdrowie! Zapraszamy do pozostałych naszych ofert z nasionami na kiełki, kiełkownicami oraz produktami do ogrodu!

ZEST.BIO1
9998 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane