.

Oferty specjalne

Kategorie

.

OBORNIK PRO NATURA BYDLĘCY GRANULOWANY 10 L

OBORNIK PRO NATURA BYDLĘCY GRANULOWANY 10 L

27,16 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Wygodny w użyciu, suszony i granulowany obornik bydlęcy do stosowania w okresie od marca do listopada, w przypadku upraw pod osłonami przez cały rok. Przeznaczony do zasilania roślin w gruncie, pod osłonami, drzew i krzewów owocowych i ozdobnych, roślin rabatowych i doniczkowych. Dzięki wysokiej zawartości składników humusowych i substancji organicznych poprawia strukturę gleby. Dostarcza roślinom niezbędnych do prawidłowego wzrostu i owocowania makro- i mikroelementów. Wspomaga rozwój prawidłowej mikroflory w glebie.

Granulat wyprodukowano z obornika bydlęcego, polecanego szczególnie na gleby piaszczyste, szybko nagrzewające się. Dzięki innowacyjnej technologii przetwarzania i oczyszczania zachowuje wszystkie zalety naturalnego obornika, jednocześnie nie zawiera szkodliwych patogenów czy nasion chwastów.

Stosowanie naturalnego, granulowanego obornika bydlęcego to gwarancja pełnego bezpieczeństwa nawożenia. Produkt nie zawiera żadnych substancji chemicznych czy konserwantów. Jego użycie nie niesie za sobą ryzyka przenawożenia.

Stosowanie: Nawóz stosuje się w okresie od 1 marca do 30 listopada. W przypadku upraw pod osłonami można go stosować przez cały rok. • Na minimum 10 dni przed siewem/sadzeniem roślin wymieszać z górną warstwą gleby i podlać. • Rośliny już rosnące: stosować min. 21 dni przed zbiorem, rozsiać równomiernie, obficie podlać.

Nie stosować: na pastwiskach, glebach podmokłych, zalanych wodą, pokrytych śniegiem, zamarzniętych oraz podczas opadów deszczu.

N94
51 Przedmioty
2018-01-13

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane