.

Oferty specjalne

Kategorie

.

ProbioOgrod Wrotycz pędraki opuchlaki drutowce 2l

(0 Opinie)

Probio ogród Wrotycz to naturalny preparat mikrobiologiczny do odstraszania obecnych w glebie szkodników takich jak nicienie, pędraki, opuchlaki i drutowce.

71,00 zł Oszczędzasz 8,00 zł
79,00 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Probio ogród Wrotycz to naturalny preparat mikrobiologiczny do odstraszania obecnych w glebie szkodników takich jak nicienie, pędraki, opuchlaki i drutowce. Charakterystyczny zapach oraz substancje aktywne w preparacie powodują że pędraki i opuchlaki wychodzą na powierzchnię i wzbudzają zainteresowanie ptactwa.

Skład:

ekstrakt z procesu fermentacji wrotycza z bakteriami lactobacillus i bacillus.

Ekstrakt z Wrotycza to naturalny zamiennik chemicznych pestycydów polecany do stosowania w przydomowych, ekologicznych ogrodach.

Długotrwała fermentacja wrotycza z bakteriami bacillus i lactobacillus wydobywa szereg substancji o właściwościach odstraszających szkodniki.

PROBIO Ogród Wrotycz - naturalny preparat mikrobiologiczny do odstraszania obecnych w glebie szkodników takich jak:

  • nicienie,
  • pędraki,
  • opuchlaki
  • drutowce.

Sposób użycia:

Stosować w formie podlewania na wilgotną glebę w dni pochmurne lub wieczorem. Dawka: 20 ml preparatu na 1 l wody ( 500 ml preparatu na 50 m2 ) Pierwszy zabieg preparatem PROBIO Ogród Wrotycz wykonać wczesną wiosną na przekopaną glebę i zagrabić.

Charakterystyczny zapach oraz substancje aktywne w preparacie powodują że pędraki i opuchlaki wychodzą na powierzchnię i wzbudzają zainteresowanie ptactwa.

Uprawy wielkopowierzchniowe: W sadach oraz w uprawach malin i truskawek pierwszy zabieg wykonać wczesną wiosną w celu pozbycia się zimujących form szkodników.

Dawkowanie 10l./1ha na 400-500 litrów wody.

PROBIO8
1800 Przedmioty
2021-04-09

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty powiązane