NAWÓZ FRUKTUS OGROD. 10KG.

34,39 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy. Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy.
  • Ubezpieczone wysyłki kurierskie. Ubezpieczone wysyłki kurierskie.
  • Łatwe i bezproblemowe zwroty. Łatwe i bezproblemowe zwroty.

Fructus Ogrodnik 10kg to wysokiej jakości wieloskładnikowy, granulowany nawóz ogrodniczy o niskiej zawartości chlorków, przeznaczony do nawożenia: warzyw (fasola, groch, bób, koper, sałata, kalarepa, rzodkiewka, brokuł, kalafior, kapusta, por, seler, pomidor, ogórek, papryka), krzewów i drzew ozdobnych, trawników, roślin kwiatowych, a także drzew i krzewów iglastych oraz owocowych. Odpowiednio dobrany skład biopierwiastków w nawozie korzystnie wpływa na wielkość i jakość plonu, zapewnia równomierny wzrost roślin, obfite kwitnienie i owocowanie. Nawóz zawiera dolomit, który poprawia właściwości biologiczno-chemiczne gleby i podłoży.

Zasady stosowania:

Nawóz można stosować:

  • przed siewem lub sadzeniem roślin, mieszając równomiernie z podłożem lub uprawną warstwą gleby na głębokość ok. 15 cm,
  • w sezonie wegetacyjnym, najlepiej podczas spulchniania gleby, a w przypadku trawnika po jego skoszeniu. Stosując nawóz pod drzewa i krzewy, należy rozsiać go w promieniu nieco większym od obrysu korony. Kolejne zabiegi wykonywać co 8–10 tygodni. Ostatnie nawożenie stosować najpóźniej do końca sierpnia. Nawóz rozsiewać równomiernie, nie przekraczając jednorazowej dawki 5 kg/100m2*. Wysiewać, gdy rośliny są suche.
N57
8 Przedmioty
2018-01-13
Nowy produkt

Zobacz również