.

Oferty specjalne

Kategorie

.

Biopon Uniwersalny Nawóz Granulowany 1kg

Biopon Uniwersalny Nawóz Granulowany 1kg

10,50 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Pielęgnacja roślin wymaga od nas nieco wysiłku, który jednak opłaca się w formie pięknych, zadbanych i zdrowych roślin. Chcąc założyć swój ogród musimy pamiętać o tym, aby zapewnić roślinom odpowiednie stanowisko do wzrostu, optymalne podlewanie oraz regularne nawożenie preparatami bogatymi w składniki odżywcze.

Nawóz uniwersalny Biopon 1kg przeznaczony jest do odżywiania wszystkich odmian i rodzajów roślin hodowlanych. Zawiera bogaty zestaw makro- i mikroelementów. Jego skład to: 12% azotu, 5% fosforu, 1-% potasu, 2% magnezu, 35% siatki oraz różne mikroelementy. Azot pobudza rośliny do wzrostu i kwitnięcia, fosfor wzmacnia ich kondycję, potas i magnez odpowiadają za bujne kwitnienie i soczyste barwy kwiatów i liści, a siarka zapewnia wyższą odporność na działalność szkodników i choroby. Taka mieszanka to doskonały preparat, który warto mieć w swoim domu.

Nawóz jest w formie granulatu. Wygodne w zastosowaniu granulki wystarczy rozsypać na podłożu, gdzie pod wpływem wilgoci i ciepła będą stopniowo uwalniać pokarm dla roślin. Preparat sprzedawany jest w kartonie o wadze 1kg. Wydajność opakowania to 40m2.

W ofercie posiadamy także karton 5kg z uchwytem do wygodnego przenoszenia oraz worki o wadze odpowiednio 3, 5 i 10kg.

  • Nawóz uniwersalny odpowiedni dla wszystkich roślin,
  • Preparat w formie wygodnych w zastosowaniu granulek,
  • Kompleksowa mieszanka makro- i mikroelementów,
  • Nawóz pomaga utrzymać rośliny w dobrej kondycji.

BPN44
33 Przedmioty
2018-01-13

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Być może spodoba Ci się także:

Produkty powiązane