.

Oferty specjalne

Kategorie

.

Substral Saprol ochrona róż 25ml

Substral Saprol ochrona róż 25ml

9,79 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Preparat SAPROL długo działający zabezpieczy i wzmocni naszą roślinę przez okres przynajmniej 3 tygodni. Zwalcza choroby grzybowe w amatorskiej uprawie - długo działający do 21dni (czarna plamistość 28dni) w ogrodzie, szklarni, a także w domu. Środek zwalcza plamistość liści, rdze i mączniaki prawdziwe na roślinach ozdobnych: róża, rośliny kwitnące i zielone, krzewy, rośliny iglaste.

Szczególnie jest to ważne na samym początku sezonu, gdy krzewy rozpoczynają wegetację. Gdyby jednak stało się tak, że zapomnieliśmy o tym i liście zaczną chorować mamy jeszcze szansę zwalczyć chorobę w roślinie. Ogranicza występowanie antraknozy po zastosowaniu, szczególnie długo chroni rośliny przed nowymi infekcjami. Środek wzmacnia wigor roślin i nabłyszcza liście, zabezpiecza całą roślinę wraz z nowymi odrostami (nie pozostawia osadu). Przeciwdziała opadaniu liści róż, które spowodowane jest przez czarną plamistość.

Preparat zwalcza i działa profilaktycznie. Praktycznie 2-3 opryski mogą zabezpieczyć roślinę na cały sezon – szczególnie jest to ważne dla nowych nasadzeń.

Dawkowanie: 15ml na 1 litr wody.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informację zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Nabycie środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin, określone w art.28 (DZ.U.2018, poz. 1310) ustawy o środkach ochrony roślin.

SUB106
280 Przedmioty
2018-01-13

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Być może spodoba Ci się także:

12,99 zł

Produkty powiązane