.

Oferty specjalne

Kategorie

.

Signum 33 WG na choroby grzybowe Agrecol 5g

zwalcza choroby grzybowe roślin sadowniczych i warzywnych środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników nieprofesjonalnych

11,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Signum 33 WG to FUNGICYD w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej ( WG) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób.

OPIS DZIAŁANIA

FUNGICYD w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej ( WG) o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób.

Ziemniak

Alternarioza ziemniaka 2 Etykieta środka ochrony roślin Signum 33 WG, załącznik nr 2 do zezwolenia MRiRW Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 2,5 g/100m2 .

Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4. Odstęp między zabiegami: co najmniej 10 dni. Termin stosowania środka: Środek stosować zapobiegawczo na plantacjach odmian wrażliwych lub w momencie pojawienia się pierwszych objawów choroby, na dolnych liściach, jednak nie wcześniej niż faza rozwoju kwiatostanu ziemniaka (BBCH 51). Nie należy stosować środka po rozpoczęciu dojrzewania owoców i nasion (BBCH 81). Zalecana ilość wody: 2-4 l/100 m2 .

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

Cebula

Mączniak rzekomy, alternarioza. ogranicza występowanie Stemphylium Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 10 g/100 m2 .

Termin stosowania: środek stosować od fazy wyraźnie widocznego 3-ciego liścia do fazy gdy 50% liści zgina się (BBCH 13-48). Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo zgodnie z sygnalizacją lub z chwilą pojawienia się pierwszych objawów choroby. Zalecana ilość wody: 6-8 l/100m2 .

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3. Odstęp między zabiegami: co najmniej 7 dni.

Kapusta głowiasta

Czerń krzyżowych, szara pleśń Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 10 g/100 m2 .

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 7,5 – 10 g/100 m2 .

Wyższą dawkę środka stosować w przypadku większego zagrożenia chorobami. Termin stosowania: środek stosować od fazy gdy zaczyna się tworzyć główka do fazy gdy główka osiąga typową wielkość, kształt i twardość (BBCH 41-49). Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo zgodnie z sygnalizacją lub z chwilą pojawienia się pierwszych objawów choroby. Zalecana ilość wody: 6 – 8 l/100m2 .

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 3. Odstęp między zabiegami: co najmniej 7 dni.

Marchew

Alternarioza naci, mączniak prawdziwy Maksymalna dawka dla jednorazowego zastosowania: 10 g/100 m2 .

Zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 7,5 – 10 g/100 m2 .

Wyższą dawkę środka stosować w przypadku większego zagrożenia chorobami. Termin stosowania: środek stosować od fazy gdy korzenie zaczynają się poszerzać do fazy gdy korzeń osiąga typową wielkość i kształt (BBCH 41-49). Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo zgodnie z sygnalizacją lub z chwilą pojawienia się pierwszych objawów choroby. Zalecana ilość wody: 6 – 8 l/100m2 .

Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste. Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 2. Odstęp między zabiegami: co najmniej 7 dni.

2050
1787 Przedmioty
2018-01-13

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane