Ziemia Podłoże Do Kaktusów I Sukulentów Kronen 5l

3,02 zł
Brutto

Ziemia Podłoże Do Kaktusów I Sukulentów Kronen 5l

Ilość
W magazynie

  • Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy. Szybkie, przyjemne i bezpieczne zakupy.
  • Ubezpieczone wysyłki kurierskie. Ubezpieczone wysyłki kurierskie.
  • Łatwe i bezproblemowe zwroty. Łatwe i bezproblemowe zwroty.

Ziemia do kaktusów marki Kronen to doskonałe, gotowe podłoże do Ziemia do kaktusów 5 L Kronen sadzenia i przesadzania kaktusów i innych sukulentów. Ziemia do kaktusów jest podłożem wyprodukowanym na bazie wyselekcjowanego torfu wysokiego i żwiru płukanego, który zwiększa przepuszczalność gruntu. Gleba wzbogacona jest dawką startową specjalnie dobranego nawozu, a dodatek w postaci żwiru płukanego zwiększa przepuszczalność podłoża i przeciwdziała powstawaniu zastoisk wodnych.

Zawiera wieloskładnikowe nawozy z mikroelementami, zabezpieczające zapotrzebowanie pokarmowe, oraz nawilżacz, który ułatwia nawilżanie, przyswajanie i równomierną dystrybucję wody.

Sposób stosowania:

Sadzenie do pojemników:

  • na dno pojemnika nasypać niewielką ilość ziemi, umieścić roślinę, dopełnić ziemią 2 cm poniżej brzegu doniczki, lekko ugnieść, obficie podlać.

    Przesadzanie do pojemników:

  • młode rośliny, lub w małych pojemnikach, należy przesadzać raz do roku, starsze co 2 - 3 lata. Przesadzać wczesną wiosną lub po okresie kwitnienia, najlepiej do większego pojemnika wypełnionego świeżym podłożem. Bryłę korzeniową ostrożnie wyjąć, delikatnie oczyścić z obumarłych korzeni, przesuszoną zanurzyć na około 1 min. w wodzie o temperaturze pokojowej. Umieścić roślinę w pojemniku dosypać ziemię.

ZI19
125 Przedmioty
2018-01-13
Nowy produkt

Zobacz również