Kronen Podłoże Ziemia Uniwersalna Z Nawilżaczem 5l

2,99 zł
Brutto

Kronen Podłoże Ziemia Uniwersalna Z Nawilżaczem 5l

Ilość
Obecnie brak na stanie

  Czas dostawy

Ze względu na ilość zamówień czas wysyłki może się wydłużyć do 3 dni roboczych!

Kronen ziemia uniwersalna z nawilżaczem to lekkie podłoże z Ziemia uniwersalna z nawilżaczem 5 L Kronen długodziałającym nawozem wieloskładnikowym i mikroelementami. Przeznaczone jest do sadzenia i przesadzania wielu gatunków roślin zielonych i kwitnących, warzyw, ziół, bylin, iglaków w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach, z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych.

Ziemia uniwersalna to wysokowartościowe, naturalne podłoże wyprodukowane na bazie torfu wysokiego o różnym stopniu rozkładu w oparciu o recepturę i doświadczenie profesjonalnych ogrodników.

 • Opakowanie 5 L podłoża ziemia uniwersalna,
 • Zawiera nawóz i nawilżacz,
 • Wszechstronne zastosowanie przy sadzeniu i przesadzaniu roślin,
 • Pełne startowe odżywianie roślin,
 • Świetnie właściwości magazynujące wodę.

  Sposób stosowania:

  Sadzenie do pojemników:

 • na dno pojemnika nasypać niewielką ilość ziemi, umieścić roślinę, dopełnić ziemią 2 cm poniżej brzegu doniczki, lekko ugnieść, obficie podlać.

  Przesadzanie do pojemników:

 • młode rośliny, lub w małych pojemnikach, należy przesadzać raz do roku, starsze co 2 - 3 lata. Przesadzać wczesną wiosną lub po okresie kwitnienia, najlepiej do większego pojemnika wypełnionego świeżym podłożem. Bryłę korzeniową ostrożnie wyjąć, delikatnie oczyścić z obumarłych korzeni, przesuszoną zanurzyć na około 1 min. w wodzie o temperaturze pokojowej. Umieścić roślinę w pojemniku dosypać ziemię, pierwszy raz obficie podlać. W przypadku sadzenia w podłożu roślin o wysokich wymaganiach pokarmowych np.: pelargonii, surfinii, zaleca się po 3 - 4 tygodniach dokarmić rośliny specjalistycznym nawozem w ilości 1/2 zalecanej dawki.

ZI20
2018-01-13

Odniesienia

Nowy produkt

Zobacz również