.

Oferty specjalne

Jajecznica z grzybami, czy może grzybki panierowane ? Od dzisiaj nie musisz już chodzić po lesie i ich szukać. Możesz mieć kontrole i zbierać grzyby kiedy chcesz z własnego podwórka. Kup nasze grzybnie i rozkoszuj się ich dobrym smakiem. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednie do zasadzenia miejsce w cieniu drzewa, wykopiesz dołek i wsadzisz grzybnie. Podlej ją i czekaj na twoje ulubione grzyby. Przejrzyj nasze produkty i wybierz najlepszy dla Ciebie. 

Aktywne filtry

Baloty te wykorzystywane są zarówno do uprawy wielkotowarowej boczniaka jak i UPRAWY AMATORSKIEJ waga: ok 3kg. Przewidywany  .pierwsze grzyby: do 2 tygodni temperatura uprawy: 5-18 stopni C miejsce uprawy: chłodne i wilgotne pomieszczenie lub cieniste miejsce w ogrodzie, sadzie itp. Na niewielką skalę do uprawy boczniaka można wykorzystać pomieszczenia takie jak altanki, piwnice, garaże, ziemianki itp., można też uprawiać na wolnym powietrzu, w miejscach osłoniętych od słońca i wiatru w okresie wiosennym i jesiennym.

W magazynie

Szczęśliwi ci, którzy mają ogrody i mogą w nich sadzić swoje własne grzyby.Nie każdy jednak wie, że może założyć hodowlę we własnym domu, co zapewni bogate i łatwo dostępne zbiory. Zakładając uprawę grzybów w swoim ogrodzie lub domu, mamy ich pod dostatkiem oraz stu procentową pewność, że wiemy, co jemy.

W magazynie