.

Filtruj

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 25kg

Cena

Cena

  • 11,00 zł - 90,00 zł

Oferty specjalne

Aktywne filtry

Znalezionych produktów: 8

Wyświetlam 1-8 z 8 element(ów)

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 10 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 1KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 2,5 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 5 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

NAWÓZ FRUKTOVIT DO IGLAKÓW IGLASTYCH 25 KG

Ostatnie sztuki w magazynie

AGRECOL nawóz do tui i cyprysów 1,2kg

W magazynie

NAWÓZ FRUKTOVIT PLUS DO IGLAKÓW TUI 5 KG

W magazynie

Granulowany nawóz dwuskładnikowy w formie siarczanowej. Wysoka koncentracja składników szybko likwiduje niedobory. Polecany szczególnie do upraw wykazujących duże zapotrzebowanie na siarkę. Charakteryzuje się niską zawartością chlorków, dlatego jest dobrym źródłem potasu dla roślin wrażliwych na chlorki, a szczególnie warzyw, roślin jagodowych i ozdobnych roślin iglastych.

W magazynie