.

Oferty specjalne

Aktywne filtry

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 10 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 5 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 1KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

SUMIN NAWÓZ DO TUI I CYPRYSÓW 2,5 KG to odpowiednio dobrane formy azotu i fosforu oraz szybko przyswajalny magnez decydują o prawidłowym, rozłożonym w czasie działaniu nawozu i skutecznym pobieraniu składników pokarmowych przez rośliny.

W magazynie

NAWÓZ FRUKTOVIT DO IGLAKÓW IGLASTYCH 25 KG

Ostatnie sztuki w magazynie

Florovit nawóz do bukszpanów i innych żywopłotów

W magazynie

AGRECOL nawóz do tui i cyprysów 1,2kg

W magazynie

Substral Nawóz magiczna siła do iglaka 350g

W magazynie

Nawóz do żywopłotów BIOPON 1 kg

Ostatnie sztuki w magazynie

NAWÓZ DO ROŚLIN IGLASTYCH 1L FLOROVIT PŁYN

W magazynie

NAWÓZ FRUKTOVIT PLUS DO IGLAKÓW TUI 5 KG

W magazynie

Granulowany nawóz dwuskładnikowy w formie siarczanowej. Wysoka koncentracja składników szybko likwiduje niedobory. Polecany szczególnie do upraw wykazujących duże zapotrzebowanie na siarkę. Charakteryzuje się niską zawartością chlorków, dlatego jest dobrym źródłem potasu dla roślin wrażliwych na chlorki, a szczególnie warzyw, roślin jagodowych i ozdobnych roślin iglastych.

W magazynie