.

Oferty specjalne

Kategorie

.

New

AGROTKANINA 0,8X5 AGROWŁÓKNINA MOCNA GRUBA

(0 Opinie)

AGROTKANINA 0,8X5 AGROWŁÓKNINA MOCNA GRUBA

13,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

DWUSTRONNA AGROWŁÓKNINA ŚCIÓŁKUJĄCA/PRZECIW CHWASTOM BRĄZOWO-CZARNA

Agrowłóknina ta zapobiega rozwojowi chwastów. Materiał przepuszcza wodę i powietrze a dodatkowo zapobiega utracie wody glebowej. Agrowłóknina przyspiesza wegetację i wzmacnia system korzeniowy roślin. Doskonałe połączenie ciemnych kolorów skutecznie chroni rośliny przed chwastami na długie lata. Może być używana dowolną stroną, sami decydujemy, który kolor bardziej nam odpowiada, właściwości ściółkujące są takie same z obu stron , Czarna strona na działkę rekreacyjną. Polecana do ściółkowania truskawek, ogórków, borówek oraz innych warzyw i krzewów owocowych. Brązowa strona do ogrodu.Agrowłóknina brązowa współgra z kolorem kory i ziemi dzięki czemu doskonale maskuje w przyszłości ubytki kory i komponuję się z naturalnym otoczeniem. Rekomendowana do ściółkowania krzewów ozdobnych, żywopłotów i kwiatów.

Agrowłoknina posiada stabilizację UV.

CHRONI ROŚLINY PRZED:

  • Chwastami
  • Przepuszcza wodę
  • Przepuszcza powietrze
  • Oszczędność czasu
  • Dwustronna

Sposób użycia:

Aby skutecznie przeciwdziałać rozwojowi chwastów i uzyskać jk najlepszy efekt dekoracyjny należy przy montażu zastosować się do poniższych wskazówek i podzielić pracę na kilka etapów:

  1.  Przede wszystkim przygotowujemy glebę pozbawiając ją chwastów i darni.
  2.  Następnie na wyrównaną glebę wykładami Agrowłókninę i za pomocą szpilek mocujemy ją do podłoża. Szpilki wbijamy w odległości ok 1m.
  3.  Przy nowych na sadzeniach w miejscach gdzie mają rosnąć rośliny Agrowłókninę nacinamy na krzyż, Odchylamy powstałe trójkąty i sadzimy. Po posadzeniu odgięte trójkąty przywracamy na miejsce. Przy rosnących już roślinach wykonujemy nacięcie, które umożliwi obłożenie powierzchni wokół rośliny Agrowłókniną.

Wymiary rolka 0,8x5m

F176
569 Przedmioty
2021-04-07

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty powiązane