.

Oferty specjalne

.

Kula nawadniająca do roślin doniczkowych BROWIN 7 sztuk

Kula nawadniająca do roślin doniczkowych BROWIN 400ml 7 sztuk

49,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostępne metody wysyłki:

Odbiór osobisty
Za darmo
Kurier DHL Pobranie
od 18.50 zł
Usługa paletowa
od 170.00 zł
InPost Paczkomaty 24/7
od 19.99 zł
InPost Paczkomaty 24/7 - pobranie
od 21.99 zł
Kurier DHL
od 16.99 zł

Kule nawadniające do roślin, przezroczyste, o pojemności 400 ml. Te nietłukące kule to doskonały, praktyczny sposób na nawadnianie kwiatów i roślin doniczkowych.
Idealnie sprawdzą się również w czasie wyjazdów domowników i u osób, które nie zawsze pamiętają o regularnym podlewaniu swoich roślin.

Do kwiatów i roślin doniczkowych - kule nawadniające idealnie sprawdzą się podczas pielęgnacji roślin w domu, zapewniając ciągłe i odpowiednie nawilżenie ziemi.

Idealne podczas wyjazdów - kule świetnie sprawdzą się podczas dłuższej nieobecności w domu lub u osób często zapominających o podlewaniu swoich roślin.

Polski produkt wysokiej jakości - kule wykonane są z bezpiecznego, nietłukącego się, przezroczystego tworzywa. Mogą być stosowane także w domach, w których znajdują się dzieci lub zwierzęta.

Proste w użyciu - wypełnij kulę wodą, zrób dziurkę w ziemi i umieść w niej dozownik. Od tej chwili woda samoczynnie będzie się stopniowo uwalniać ze zbiornika.

Sposób użycia:

Podlej roślinę i w mokrej ziemi zrób dziurkę (np. patyczkiem lub ołówkiem) w miejscu, gdzie ma być wbita nóżka dozownika. Kulę wraz z nóżką napełnij wodą i umieść w przygotowanej dziurce. Od tego momentu woda samoczynnie będzie się stopniowo uwalniała ze zbiornika.

W zależności od wielkości doniczki, rodzaju rośliny, podłoża i warunków atmosferycznych (ew. mikroklimatu), zaleca się użycie jednej lub dwóch kul.

Pełna kula wystarcza średnio na nawodnienie ziemi na okres nawet do dwóch tygodni. W przypadku większych roślin i doniczek oraz suchego, ciepłego powietrza (np. nad kaloryferem w zimie), rekomendujemy użycie co najmniej dwóch kul nawadniających.

BW720917x7
9 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane