.

Oferty specjalne

.

NASIONA NA KIEŁKI BIO ZESTAW XXL AŻ 550G!

Zestaw nasion na kiełki Fitfresh to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają kiełki i nie wyobrażają sobie bez nich dnia. Duże opakowania pozwolą cieszyć się doskonałym smakiem przez dłuższy czas.

27,99 zł Oszczędzasz 30%
39,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Zestaw nasion na kiełki Fitfresh to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają kiełki i nie wyobrażają sobie bez nich dnia. Duże opakowania pozwolą cieszyć się doskonałym smakiem przez dłuższy czas. Oferowany przez nas zestaw to zbiór wielu witamin, które można przemycać do sałatek, surówek oraz różnorodnych potraw.

Zestaw składa się z:

✔️BIO Nasiona na kiełki Brokuł Rabbs 100g

✔️BIO Nasiona na kiełki Gorczyca 100 g

✔️BIO Nasiona na kiełki Lucerna Alfalfa 100 g

✔️BIO Nasiona na kiełki Soczewica zielona 100 g

✅ Kiełki brokułu - jest doskonałym źródłem sulfofranu, który ma działanie przeciwnowotworowe. Warzywo to uznawane jest powszechnie za jedno z najzdrowszych na świecie, a najwięcej skoncentrowanych substancji odżywczych znajduje w kiełkach brokułu.

✅ Kiełki gorczycy - są łatwe w kiełkowaniu, po kilku dniach możemy się cieszyć pięknymi “plonami”. Poza tym ich działanie zdrowotno-urodowe jest bardzo wszechstronne! 

✅ Kiełki lucerny - są cennym źródłem fitoestrogenów, hormonów roślinnych, które w naturalny sposób pomagają zwalczać symptomy menopauzy.

Kiełki soczewicy zielonej - Uprawa kiełków soczewicy polecana jest na początek przygody z kiełkami. Jest szybka, łatwa, można ją prowadzić różnymi metodami i zawsze się udaje. A do tego kiełki soczewicy są bardzo wartościowe.

❤️Chętnie pomożemy Ci zadbać o zdrowie! Zapraszamy do pozostałych naszych ofert z nasionami na kiełki, kiełkownicami oraz produktami do ogrodu!

ZEST.BIO2
9992 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane