.

Oferty specjalne

Kategorie

.

Florovit Bionawóz trawników bezpieczny trawnik 25l

Florovit Bionawóz trawników bezpieczny trawnik 25l

129,49 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Florovit BIOnawóz do trawników to ekologiczny, w 100% naturalny, organiczny nawóz, idealny do nawożenia wszystkich rodzajów trawników. Jest bezpieczny w stosowaniu, nie zawiera żadnych dodatków chemicznych. Zawiera wszystkie składniki pokarmowe, które w zrównoważony sposób zasilają trawnik, aby był zdrowy, gęsty i soczyście zielony.

Zalety:

  • Bezpieczny dla dzieci, zwierząt domowych, pszczół i środowiska naturalnego
  • Produkt wegański - wyprodukowany z surowców roślinnych, nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego
  • Trawnik gotowy do użytkowania zaraz po nawożeniu!
  • Łatwy wysiew, bez ryzyka przenawożenia
  • Można stosować również jesienią

NAWOŻENIE TRAWNIKA

Stosować od III do IX w dawce 50-75 g/m2 trawnika. Zaleca się przeprowadzenie 4-6 zabiegów nawożenia w ciągu sezonu (nie częściej niż co 4 tygodnie). BIOnawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Następnie trawnik należy obficie podlać. Nawożenie najlepiej przeprowadzić w godzinach wieczornych.

ZAKŁADANIE TRAWNIKA

Nawóz należy zastosować około 10 dni przed siewem trawy. Granulki nawozu dokładnie wymieszać z podłożem i podlać wodą. Nie stosować podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Nie przekraczać zalecanych dawek.

TERMIN STOSOWANIA: Marzec-Wrzesień 

SKŁAD NAWOZU:

3,5% (N) azot całkowity; 1% (P2O5) pięciotlenek fosforu całkowity; 7% (K2O) tlenek potasu całkowity; 2,3% (S) siarka całkowita; 0,5% (MgO) tlenek magnezu całkowity. Zawiera również: żelazo, mangan, bor. Zawartość substancji organicznej: min. 55 %.

N995
13 Przedmioty
2021-02-08

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane