.

Oferty specjalne

.

ŚRODEK KARATE ZEON 050 2,5ML SUMIN

6,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

✔️Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników gryzących i ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych i warzywnych. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

✔️Zawartość substancji czynnej: lambda-cyhalotryna (związek z grupy pyretroidów) - 50 g/l (4,81%).

Działa skutecznie w przedziale temperatur od 10 do 20°C. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.

✔️Zalety:

* szybko i trwale zwalcza szkodniki

* działanie kontaktowe i żołądkowe

* natychmiastowy efekt

Prewencja: nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin.

✔️Uwagi:

  • środek działa skuteczniej w temperaturze poniżej 20 ०C
  • w przypadku opryskiwania roślin pokrytych nalotem woskowym (kapusta, cebula), dodać do cieczy użytkowej środek zwilżający.

✔️W przypadku składania oferty zawarcia umowy na odległość, w zakupie środków następuje jak niżej:  „Środki ochrony roślin mogą być nabywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy z dnia 08.03.2013 r. o środkach ochrony roślin (Dz.U. z 2019 poz. 19 00 z późn. zm.). Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące stosowania produktu.”  Kupując akceptujesz regulamin i oświadczasz, że jesteś osobą pełnoetnią i posiadasz w/w kwalifikacje.

kka-09036
998 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane