.

Oferty specjalne

Kategorie

.

New

Zestaw do uprawy Rzeżucha

(0 Opinie)


Rzeżucha to pikantna roślina, bez której nie wyobrażamy sobie wielkanocnego stołu. Jest bogatym źródłem głównie witaminy C, dzięki czemu wykazuje dobroczynne właściwości zdrowotne i kosmetyczne. Świeżo ścięte listki rzeżuchy z własnej uprawy są gwarancją smaku i 100% jakości. Nasiona bardzo łatwe do wysiania, będą cieszyły nas swoją intensywną, wesołą zielenią już po 6-8 dniach od wysiania. Roślina będzie wyjątkową dekoracją ale i pysznym dodatkiem dla nie tylko świątecznego śniadania.

14,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Rzeżucha to pikantna roślina, bez której nie wyobrażamy sobie wielkanocnego stołu. Jest bogatym źródłem głównie witaminy C, dzięki czemu wykazuje dobroczynne właściwości zdrowotne i kosmetyczne.

Zestaw do uprawy FitFresh jest idealnym rozwiązaniem, gdy szukasz wyjątkowego upominku lub oryginalnej dekoracji. Dobór odpowiedniego podłoża jest jednym z podstawowych czynników wpływających na powodzenie w uprawie roślin. Dlatego do zestawu dołączamy najwyższej jakości ziemię z perlitem, który zwiększa pojemność powietrzną i wodną podłoża, oraz składnikami, przyspieszającymi rozwój korzeni i ułatwiającymi pobieranie składników pokarmowych . Nasiona sprowadzane są od najlepszych producentów i dystrybutorów w Europie, aby zapewnić naszym Klientom dostęp do szerokiej gamy wyjątkowych gatunków.

W skład zestawu wchodzi:

-doniczka

-podstawka

-worek ziemi

-nasiona

-zraszacz

ZEST.34
996 Przedmioty
2021-02-23

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty powiązane