Ziemia Podłoże Do Paproci Kronen 5L

3,33 zł
Brutto

Ziemia Podłoże Do Paproci Kronen 5L

Ilość
W magazynie

  Czas dostawy

Ze względu na ilość zamówień czas wysyłki może się wydłużyć do 3 dni roboczych!

Kronen ziemia do paproci (opakowanie 5 L) to podłoże wzbogacone glinką, nawozem i nawilżaczem. Lekka struktura ziemi doskonale przepuszcza powietrze i wodę do korzeni paprotek. Jest także bogata w składniki odżywcze. Wpływa do rozrost systemu korzeniowego tych roślin i zwiększa stabilność podłoża. Przyda się do sadzenia i przesadzania.

Ta mieszanka Kronen przeznaczona jest dla szerokiej gamy paproci. Jest to kompozycja wyprodukowana na bazie słabo i silnie rozłożonego torfu wysokiego oraz glinki wulkanicznej. Glinka zwiększa stabilność podłoża i polepsza magazynowanie składników odżywczych oraz wody. Ziemia Kronen wzbogacona jest także dawką nawozu bogatego w makro- i mikro-elementy, takie jak azot, fosfor i potas. Będzie idealna do upraw w pojemnikach. Wartość pH produktu dokładnie odpowiada wymaganiom paproci. Z kolei zawarty nawilżacz ułatwia wchłanianie wody przez wysuszone podłoże.

  • Podłoże do paproci o luźnej i przepuszczalnej strukturze,
  • Ziemia z dodatkiem nawozu, nawilżacza i glinki,
  • Wartość pH dobrana dokładnie do potrzeb tych roślin.

    Sposób stosowania:

    Sadzenie do pojemników: na dno pojemnika nasypać niewielką ilość ziemi, umieścić roślinę, dopełnić ziemią 2 cm poniżej brzegu doniczki, lekko ugnieść, obficie podlać.

    Przesadzanie do pojemników: młode rośliny, lub w małych pojemnikach, należy przesadzać raz do roku, starsze co 2 - 3 lata. Przesadzać wczesną wiosną lub po okresie kwitnienia, najlepiej do większego pojemnika wypełnionego świeżym podłożem. Bryłę korzeniową ostrożnie wyjąć, delikatnie oczyścić z obumarłych korzeni, przesuszoną zanurzyć na około 1 min. w wodzie o temperaturze pokojowej. Umieścić roślinę w pojemniku dosypać ziemię, pierwszy raz obficie podlać.

ZI18
232 Przedmioty
2018-01-13

Odniesienia

Nowy produkt

Zobacz również