.

Oferty specjalne

Kategorie

Aktywne filtry

BECZKA 10L DO KISZENIA PEKLOWANIA Z ATESTEM 360010

W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych.

W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych. To także idealny i ekologiczny pomysł na przechowywanie i transport świeżo zrobionych soków i koktajli. Pojemność: 330 ml Wysokość: 16 cm Szerokość: 6,5 cm Do butelki pasuje zakrętka wysoko tłoczona fi 33 mm. Zestaw dotyczy 24 szt butelek + 24 szt zakrętek koloru czerwonego

W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych. To także idealny i ekologiczny pomysł na przechowywanie i transport świeżo zrobionych soków i koktajli.

Specyfikacja:

  • Pojemność: 330 ml
  • Wysokość: 16 cm
  • Szerokość: 6,5 cm
  • Do butelki pasuje zakrętka wysoko tłoczona fi 33 mm.
  • Zestaw dotyczy 96 szt butelek + 96 szt zakrętek koloru czerwonego
Obecnie brak na stanie

Butelka wykonana bardzo solidnie z grubego, wysokiej jakości szkła. Doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent. Kształt i wymiary butelki sprawiają, że prezentuje się ona bardzo stylowo.

W magazynie

Butelka wykonana bardzo solidnie z grubego, wysokiej jakości szkła.

W magazynie

Zakrętka metalowa gwint 28x18 butelka 500ml 50szt

W magazynie

Zakrętka metalowa gwint 28x18 butelka 500ml 100szt

W magazynie

Butelka Szklana monopol + nakrętki 15szt 0,5l

W magazynie

Butelka Szklana monopol + nakrętki 30szt 0,5l

W magazynie

Butelka Szklana monopol + nakrętki 90szt 0,5l

W magazynie