.

Oferty specjalne

Poznaj naszą ofertę. Wybierz odpowiednie butelki dla swoich domowych trunków. Posiadamy butelki do wódki, czy bimbru, oraz domowych soków. 

Aktywne filtry

BECZKA 10L DO KISZENIA PEKLOWANIA Z ATESTEM 360010

Ostatnie sztuki w magazynie

Sprężyny do słoików słoi weck komplet 10 szt.

W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych. To także idealny i ekologiczny pomysł na przechowywanie i transport świeżo zrobionych soków i koktajli.

Specyfikacja:

  • Pojemność: 330 ml
  • Wysokość: 16 cm
  • Szerokość: 6,5 cm
  • Do butelki pasuje zakrętka wysoko tłoczona fi 33 mm.
  • Zestaw dotyczy 96 szt butelek + 96 szt zakrętek koloru czerwonego
W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych. To także idealny i ekologiczny pomysł na przechowywanie i transport świeżo zrobionych soków i koktajli. Pojemność: 330 ml Wysokość: 16 cm Szerokość: 6,5 cm Do butelki pasuje zakrętka wysoko tłoczona fi 33 mm. Zestaw dotyczy 24 szt butelek + 24 szt zakrętek koloru czerwonego

W magazynie

Butelki sprawdzają się idealnie do przechowywania nalewek, wódki, drinków, soków, syropów do kawy, itd. Spełniają one wszelkie normy do kontaktu z żywnością i płynami. Soki, syropy, jak również mocny alkohol (wysokoprocentowy) przechowywany w szklanych butelkach jest najlepszym opakowaniem do tego rodzaju płynów, dzięki czemu płyn nie traci swoich właściwości smakowych ani zapachowych.

W magazynie

Poznaj naszą ofertę. Wybierz odpowiednie butelki dla swoich domowych trunków. Posiadamy butelki do wódki, czy bimbru, oraz domowych soków.