.

Oferty specjalne

.

Zestaw nasiona FASOLA SZPARAGOWA MIX ODMIAN


Zestaw nasion karłowych odmian fasoli różniących się kształtem i kolorem strąków oraz barwą i smakiem nasion. Młode strąki oraz nasiona zawierają wiele substancji odżywczych, są dietetyczne i smaczne. Zbiory trwają od lipca do września.

18,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Dostępne metody wysyłki:

Odbiór osobisty
Za darmo
Kurier DHL Pobranie
od 18.50 zł
Usługa paletowa
od 170.00 zł
InPost Paczkomaty 24/7
od 19.99 zł
InPost Paczkomaty 24/7 - pobranie
od 21.99 zł
Kurier DHL
od 16.99 zł
Kurier InPost pobranie
od 18.50 zł
Kurier InPost
od 16.99 zł


Zestaw nasion odmian fasoli różniących się kształtem i kolorem strąków oraz barwą i smakiem nasion. Młode strąki oraz nasiona zawierają wiele substancji odżywczych, są dietetyczne i smaczne. Zbiory trwają od lipca do września.

Super zestaw dla kolekcjonera zawiera odmiany:

  • SCUBA
  • POLKA
  • PURPLE TEEPEE
  • SAXA
  • ZŁOTA KORONA
  • PROCESOR
  • WESTA

NASIONA FASOLA ZWYKŁA SCUBA ZIELONA 50G

Odmiana wczesna, bardzo plenna, łatwa w uprawie i zbiorze. Strąki proste ,bezwłókniste barwy zielonej, w zarysie okrągłe, długości 13-14 cm, o średnicy 9-11mm. Odmiana polecana do bezpośredniego spożycia jak i konserwowania, mrożenia. Wysiew w rozstawie 40-50x 7-10cm, na głębokość 2-3cm.

Gramatura: 50g

Termin wysiewu: od maja do 15 lipca

FASOLA ZŁOTA SAXA 40G

Złota Saxa wyróżnia się strąkami o żółtym kolorze skórki. Owoce są średniej wielkości – mają około 11-12 centymetrów długości, są także dość wąskie, ich szerokość oscyluje w okolicy 8-9 milimetrów. Okrągłe w przekroju i ostro zakończone strąki fasoli tej odmiany nie wytwarzają włókien i są bardzo smaczne. Fasola Złota Saxa powinna być uprawiana na stanowisku ciepłym i nasłonecznionym. Strąki najlepszej jakości uzyskamy na glebach głębokich i zwięzłych, optymalnie próchniczej i o średnim poziomie wilgotności. Fasola nie powinna być uprawiana na glebie piaszczystej.

NASIONA FASOLA KORONA 30G.

Fasola zwykła karłowa Korona - szparagowa - Odmiana bardzo wczesna, bardzo plenna, o bardzo smacznych, bezwłóknistych strąkach długości ok. 10 cm. do uprawy w polu i przyśpieszonej uprawy pod folią i agrowłókniną. Przeznaczona do bezpośredniego spożycia, mrożenia i na przetwory. Termin wysiewu: połowa maja-połowa lipca

NASIONA FASOLA ZWYKŁA PURPLE TEEPEE 40G.

Wcześnie i obficie plonująca odmiana o długich, lekko wygiętych strąkach barwy fioletowej. Polecana do uprawy amatorskiej. Bezwłókniste strąki po ugotowaniu zmieniają barwę na zieloną. Polecane są do bezpośredniego spożycia, do konserwowania i mrożenia. Wysiew nasion od początku maja do połowy lipca w rozstawie 35-40 x 7-10 cm na głębokość 2-3 cm. Najlepiej plonuje w drugim roku po oborniku.

Termin wysiewu wprost do gruntu Maj

NASIONA FASOLA PROCESSOR 30G.

Fasola szparagowa Processor (Phaseolus vulgaris) jest średnio wczesną, karłową odmianą, o zielonych, długich, bezwłóknistych strąkach o wyjątkowym smaku. Jest łatwym w uprawie, niskokalorycznym warzywem o wysokiej wartości odżywczej. Jej strąki są bogate w witaminę C, prowitaminę A, wapń, żelazo, potas i fosfor, a nasiona to cenne źródło witamin z grupy B, błonnika i łatwo przyswajalnego białka. Może być spożywana bezpośrednio po ugotowaniu lub usmażeniu, nadaje się również do konserwowania i mrożenia. Potrawy z fasoli szparagowej to nieodłączny element diet niskokalorycznych, diabatycznych i wegetariańskich.

NASIONA FASOLA ZWYKŁA POLKA 40G

Odmiana wczesna, bardzo plenna, o długich, żółtych, soczystych strąkach przydatnych do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa Rośliny krzaczaste ze strąkami osadzonymi w środkowej części. Strąki jasnożółte, proste, długości 12-14 cm, okrągłe na przekroju, mięsiste, bezwłókniste i bardzo smaczne. Przeznaczona na bezpośrednie zaopatrzenie rynku oraz do zamrażania.

Gramatura: 40g

Termin wysiewu: od połowy maja do połowy lipca

NASIONA FASOLA WIELOKWIATOWA WESTA 40 G

Odmiana karłowa o bardzo dużych, białych nasionach, smacznych po ugotowaniu. Doskonałe do zup i przygotowania fasoli po bretońsku. Polecana do uprawy wielkotowarowej i amatorskiej, nie wymaga podpór. Nasiona wysiewać w maju w rzędy co 40-45 cm i co 10 cm w rzędzie. Wymaga gleby żyznej, zasobnej w wilgoć.

Gramatura:40g

Termin wysiewu: maj

ZEST.FASOLA
90 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nowy

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane