.

Oferty specjalne

.

Zestaw nasiona FASOLA SZPARAGOWA MIX ODMIAN


Zestaw nasion karłowych odmian fasoli różniących się kształtem i kolorem strąków oraz barwą i smakiem nasion. Młode strąki oraz nasiona zawierają wiele substancji odżywczych, są dietetyczne i smaczne. Zbiory trwają od lipca do września.

18,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Dostępne metody wysyłki:

Odbiór osobisty
Za darmo
Pocztex 2.0 do punktu
od 10.46 zł
Pocztex 2.0 Kurier Pobranie
od 15.38 zł
Pocztex 2.0 Kurier
od 12.92 zł
Pocztex 2.0 do punktu Pobranie
od 12.92 zł
InPost Paczkomaty 24/7
od 14.00 zł
Usługa paletowa
od 187.24 zł
Kurier DHL
od 14.66 zł
Kurier DHL Pobranie
od 19.99 zł


Zestaw nasion odmian fasoli różniących się kształtem i kolorem strąków oraz barwą i smakiem nasion. Młode strąki oraz nasiona zawierają wiele substancji odżywczych, są dietetyczne i smaczne. Zbiory trwają od lipca do września.

Super zestaw dla kolekcjonera zawiera odmiany:

  • SCUBA
  • POLKA
  • PURPLE TEEPEE
  • SAXA
  • ZŁOTA KORONA
  • PROCESOR
  • WESTA

NASIONA FASOLA ZWYKŁA SCUBA ZIELONA 50G

Odmiana wczesna, bardzo plenna, łatwa w uprawie i zbiorze. Strąki proste ,bezwłókniste barwy zielonej, w zarysie okrągłe, długości 13-14 cm, o średnicy 9-11mm. Odmiana polecana do bezpośredniego spożycia jak i konserwowania, mrożenia. Wysiew w rozstawie 40-50x 7-10cm, na głębokość 2-3cm.

Gramatura: 50g

Termin wysiewu: od maja do 15 lipca

FASOLA ZŁOTA SAXA 40G

Złota Saxa wyróżnia się strąkami o żółtym kolorze skórki. Owoce są średniej wielkości – mają około 11-12 centymetrów długości, są także dość wąskie, ich szerokość oscyluje w okolicy 8-9 milimetrów. Okrągłe w przekroju i ostro zakończone strąki fasoli tej odmiany nie wytwarzają włókien i są bardzo smaczne. Fasola Złota Saxa powinna być uprawiana na stanowisku ciepłym i nasłonecznionym. Strąki najlepszej jakości uzyskamy na glebach głębokich i zwięzłych, optymalnie próchniczej i o średnim poziomie wilgotności. Fasola nie powinna być uprawiana na glebie piaszczystej.

NASIONA FASOLA KORONA 30G.

Fasola zwykła karłowa Korona - szparagowa - Odmiana bardzo wczesna, bardzo plenna, o bardzo smacznych, bezwłóknistych strąkach długości ok. 10 cm. do uprawy w polu i przyśpieszonej uprawy pod folią i agrowłókniną. Przeznaczona do bezpośredniego spożycia, mrożenia i na przetwory. Termin wysiewu: połowa maja-połowa lipca

NASIONA FASOLA ZWYKŁA PURPLE TEEPEE 40G.

Wcześnie i obficie plonująca odmiana o długich, lekko wygiętych strąkach barwy fioletowej. Polecana do uprawy amatorskiej. Bezwłókniste strąki po ugotowaniu zmieniają barwę na zieloną. Polecane są do bezpośredniego spożycia, do konserwowania i mrożenia. Wysiew nasion od początku maja do połowy lipca w rozstawie 35-40 x 7-10 cm na głębokość 2-3 cm. Najlepiej plonuje w drugim roku po oborniku.

Termin wysiewu wprost do gruntu Maj

NASIONA FASOLA PROCESSOR 30G.

Fasola szparagowa Processor (Phaseolus vulgaris) jest średnio wczesną, karłową odmianą, o zielonych, długich, bezwłóknistych strąkach o wyjątkowym smaku. Jest łatwym w uprawie, niskokalorycznym warzywem o wysokiej wartości odżywczej. Jej strąki są bogate w witaminę C, prowitaminę A, wapń, żelazo, potas i fosfor, a nasiona to cenne źródło witamin z grupy B, błonnika i łatwo przyswajalnego białka. Może być spożywana bezpośrednio po ugotowaniu lub usmażeniu, nadaje się również do konserwowania i mrożenia. Potrawy z fasoli szparagowej to nieodłączny element diet niskokalorycznych, diabatycznych i wegetariańskich.

NASIONA FASOLA ZWYKŁA POLKA 40G

Odmiana wczesna, bardzo plenna, o długich, żółtych, soczystych strąkach przydatnych do bezpośredniego spożycia i do przetwórstwa Rośliny krzaczaste ze strąkami osadzonymi w środkowej części. Strąki jasnożółte, proste, długości 12-14 cm, okrągłe na przekroju, mięsiste, bezwłókniste i bardzo smaczne. Przeznaczona na bezpośrednie zaopatrzenie rynku oraz do zamrażania.

Gramatura: 40g

Termin wysiewu: od połowy maja do połowy lipca

NASIONA FASOLA WIELOKWIATOWA WESTA 40 G

Odmiana karłowa o bardzo dużych, białych nasionach, smacznych po ugotowaniu. Doskonałe do zup i przygotowania fasoli po bretońsku. Polecana do uprawy wielkotowarowej i amatorskiej, nie wymaga podpór. Nasiona wysiewać w maju w rzędy co 40-45 cm i co 10 cm w rzędzie. Wymaga gleby żyznej, zasobnej w wilgoć.

Gramatura:40g

Termin wysiewu: maj

ZEST.FASOLA
90 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Nowy

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane