.

Oferty specjalne

.

SŁONECZNIK POKARM KARMA DLA PTAKÓW ZIARNO 25KG

Wiele jest wskazań odnośnie tego co jest najlepsze dla ptaków,które najczęściej karmimy zimą, takich jak sikorki, wróble, grubodzioby, kawki,gołębie, mazurki. Jednak najlepszy, jak wskazuje praktyka jest słonecznik.

128,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Dostępne metody wysyłki:

Kurier Gls
od 14.20 zł
InPost Paczkomaty 24/7
od 14.00 zł
Kurier Gls Pobranie
od 17.99 zł
Usługa paletowa
od 177.49 zł

Wiele jest wskazań odnośnie tego co jest najlepsze dla ptaków, które najczęściej karmimy zimą, takich jak sikorki, wróble, grubodzioby, kawki,gołębie, mazurki. Jednak najlepszy, jak wskazuje praktyka jest słonecznik. Dla ptaków najlepsze są odmiany pastewne, tzw. czarny słonecznik –jest on drobny i ma delikatna skorupkę.

Zalety: naturalny, wysokoenergetyczny, zawiera dużo białka, zawiera oleje korzystnie wpływające na stan upierzenia

Opakowanie: 25 kg !!!

Jaki Słonecznik dla ptaków? Dla ptaków najlepsze są odmiany pastewne tzw. czarny słonecznik - jest on drobny i ma delikatną skorupkę. Ziarno przeznaczone dla konsumpcji człowieka jest większe (tzw. szary słonecznik), ale też twardsze i niektóre ptaki (czyże, szczygły) nie radzą sobie z ich rozłupaniem

Gdzie najlepiej umieścić karmnik dla ptaków? Najlepsze miejsca są blisko gęstych, najlepiej kłujących krzewów lub drzew o drobnych gałązkach, nie grubych konarach. Spłoszone ptaki mają wówczas gdzie uciekać, albo skąd obserwować otoczenie karmnika.

NP45/25

Szczegółowe referencje

Nowy

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu

Produkty powiązane