.

Oferty specjalne

.

KREDA PASTEWNA WAPNO dla KUR NIOSEK 5kg 1-2 mm

Kreda Pastewna Dodatek dla kur i innych zwierząt jako uzupełnienie wapnia.

6,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Dostępne metody wysyłki:

Kurier Gls
od 14.20 zł
InPost Paczkomaty 24/7
od 14.00 zł
Kurier Gls Pobranie
od 17.99 zł
Usługa paletowa
od 177.49 zł

Kreda Pastewna Dodatek dla kur i innych zwierząt jako uzupełnienie wapnia.

✅Kredy pastewne stosowane są od lat w żywieniu zwierząt jako suplement uzupełniający niezbędne minerały tak potrzebne dla utrzymania zwierząt hodowlanych w dobrym zdrowiu.

✅Uwalniane wartości mineralne, a przede wszystkim naturalny wapń mają bezpośredni wpływ na układ:

✔️naczyniowy,

✔️kostny,

✔️nerwowy,

✔️trawienny,

✔️mięśniowy,

✅Węglan wapnia pochodzenia mineralnego. Naturalny produkt mineralny zawierający 36, 0% Ca w formie naturalnego węglanu wapnia (CaCo), stanowi doskonałe skoncentrowane źródło wapnia i pokrywa w pełni zapotrzebowanie drobiu na ten składnik, ponieważ 30% Ca występuje w formie przyswajalnej. Stosowanie kredy pastewnej w żywieniu drobiu gwarantuje przede wszystkim tworzenie bardzo dobrych jakościowo SKORUP JAJ tzn. twardych, mocnych i gładkich.

✅Kreda pastewna wapń uwalniany z kruszywa, spełnia ważne funkcje w regulacji czynności komórkowych (mięśniowych, nerwowych, hormonalnych) i w procesie koagulacji krwi. Skutecznie zapobiega osteoporozie. Charakterystyczna twardość, wielkość i kształt kredy pastewnej wzmaga mechaniczną funkcje żołądka mięśniowego (Mielca) oraz ułatwia osiągnięcie optymalnej resorpcji Ca z formy mineralnej i równomierne wchłanianie tego pierwiastka do krwioobiegu w ciągu całej doby.

Worek - 5 kg Frakcja - 1-2 mm

✅GŁÓWNE ZALETY STOSOWANIA KREDY PASTEWNEJ ANIMALGURU:

✔️ochrona przed osteoporozą,

✔️wspomaganie trawienia,

✔️prawidłowy wzrost zwierząt,

✔️gładka i twarda łuska jaja,

Efektem zastosowania Kredy Pastewnej w żywieniu jest m.in. wysoka wydajność, niski udział jaj z uszkodzoną skorupką, korzystny wpływ na wylęgowość jaj oraz niższe zużycie pasz na jednostkę produkowanych jaj.

Kreda zapakowana jest w przeźroczyste opakowanie z tworzywa sztucznego z etykietą zaprezentowaną na czarno białym zdjęciu.

NP99-5KG
433 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Przemysław Kozera
2022-08-05

Tytul opinii

Mega

Produkty powiązane